معرفي انواع سايبان و قيمت آن

همانطور که با گرم شدن هوا، براي خودمان لوازمي مثل کلاه، عينک و ... تهيه مي‌کنيم. خانه و محل کارمان نيز نياز به تجهيزات محافظتي دارند تا از هواي داغ تابستان در امان بمانند. نصب سايبان بر روي خانه و اشيا يک راه محافظتي خوب در برابر گرما، نور، باران و... است. در اين مقاله سعي داريم ضمن معرفي يک سايبان خوب، به کاربردها و قيمت انواع سايبان نيز بپردازيم.

m1_zrho.jpg

 سايبان مغازه

پوشش حفاظتي در برابر نور، گرما، باران و ... براي مغازه داران واجب‌تر از هر قشري است. مغازه داران در طول روز ساعت‌ها در محل کار خود هستند. اجناس مغازه در معرض تابش نور، داغ شدن و فاسد شدن قرار دارد. بنابراين نصب سايبان مغازه راه‌حل معقولي براي جلوگيري از تابش نور، گرم شدن محيط، ورود آب باران و... است.

سايبان ماشين

استفاده از سايبان براي خودرو (سايبان منصف)، در سال‌هاي اخير بيشتر شده است. خودروي شما به ويژه در فصل تابستان نياز به يک سايبان دارد. ممکن است به يک پارکينگ مسقف دسترسي نداشته باشيد.علاوه بر اين گاهي در طول روز بارها از خانه بيرون مي‌رويد و هربار پارک کردن در پارکينگ کار زمان بري است. سايبان ماشين محافظت کننده خوبي از آن است.

  • جلوگيري از داغ شدن فضاي داخل خودرو
  • جلوگيري از آسيب به رنگ بدنه خودرو
  • محافظت در برابر برف و باران
  • محافطت از سقف خودرو در برابرسقوط اشيا

اينها همه مزيت‌هاي استفاده از سايبان ماشين براي شما و خودرويتان است. طراحي سايبان ماشين مي‌تواند به صورت سيار يا دائمي باشد. سايبان سيار ماشين گزينه خوبي براي ايجاد محافظت از خودرو در تمامي موقعيت‌هاي مختلف است.

 

برچسب ها: معرفی , انواع , سایبان , و , قیمت , آن ,

[ بازدید : 89 ]

[ يکشنبه 31 مرداد 1400 ] 16:03 ] [ swe ]

[ ]

ساخت وبلاگ
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]